EST | ENG
 
 
 
   

UUDISED:

Newfoundlandi koera kutsikad !

Newfoundlandi koerte erinäitus 2019

ENKT Üldkoosolek 28.04.2018 algusega kell 15.00 Rakvere, Haljala tee 4, Põhjakeskus

 

print

NÄITUSE TULEMUSED

Näituste tulemused on nähtavad Eesti Kennelliidu online süsteemis: http://online.kennelliit.ee/show/


NEWFOUNDLANDI KOERTE TALVINE ERINÄITUS
toimus 10.veebruaril 2013, Pargi tee 6, Peetri alevik, Rae vald Harjumaa.
Kohtunik: Karl P. Reisinger (Austria)

TULEMUSED

Beebiklass 4-6 k. emased

1. NEW OASIS ON THE EARTH MIDNIGHT BEAR - puudus
2. STEPNAYA PALMIRA EKSKLUSIVE FOR LATVIA - 1.

Kutsikaklass 6-9 k. isased

3. FLUFFY AVALANCHE EXCELLENT CHOICE - 4.
4. LASYDOG`S WIZARD OF OZ – EAH, 1, VSP Kutsikas

5. WATERBEAR DARWIN – 3.
6. WATERBEAR DEXTER – EAH, 2.

emased

7. WATERBEAR DEEDEE – EAH, 1, TP Kutsikas

Juunioriklass isased

8. DZHAMAL LAZURNAYA GAVAN - VH

9. SUPER BIZON ZERBINO - VH

Noorteklass isased

10. LIKE FATHER LIKE SON MIDNIGHT BEAR – SP-1, SK, PI-1, VSP

11. PITERNYUF MONTE KRISTO - VH

Avaklass isased

12. KIND HEART MIDNIGHT BEAR – SP-1, SK, PI-2, SERT

Tshempioniklass isased

13. INFLAME MY HEART MIDNIGHT BEAR – SP-1, SK, PI-3

14. SAMSON VIALIKI MIADZVEDZ - puudus
15. VAIKONNIEMEN UNFORGETTABLE STAR – SP-2, SK

Veteraniklass isased

16. GREAT WATER BEAR SULLIVAN – SP-1, SK, TP Vet, VET SERT, PI-4

Juunioriklass emased

17. DIIPADAAPA DON`T TELL MAMA - SP-1

Noorteklass emased

18. LISAIVING FLEBILE - VH

19. PITERNYUF I DID IT AGAIN - H
20. TIMBERLAND´S CALL ME CANDY- SP-1, SK

Avaklass emased

21. AKVIAN SONG ZERO GRAVITI - puudus

22. AVALON´S ANGEL DINIEL – VH
23. BEARS COVE LATOYA FOR GRANDBEAR WOW – SP-2, SK, PE-4

24. DAR SVEZY UNESSA KORONA AUSTRALIS – VH

25. INSIDE MY HEART MIDNIGHTT BEAR – SP-1, SK,, PE-1, TP

26. SENT DJONS HANDSEL FOR ME - SP-3

Tsempioniklass emased

27. I’M ROYAL IRIS MIDNIGHT BEAR – SP-1, SK, PE-2, SERT

28. VAIKONNIEMEN UNBREAK MY HEART – SP-2, SK, PE-3

Kasvatajaklass/ Breeders class

29. Kennel Midnight Bear – SP-1, TP Kasvataja

Lisavõistlused
Laps ja koer 6-9

30. GLEB GONTSARENKO - puudus

31. HELENE LAINEJÄRV - puudus
32. ISABELLA ROZENFELDE – 1.

Händlerid 10 - 13 a.

33. TRIINU MÄEMETS – 1.

Händlerid 14-17 a

34. ANASTASIJA ROZENFELDE - puudus

 
--------------------------------------------

Narva rahvuslik, 26.01.2013, 
kohtunik FRANCISCO SALVADOR JENEIRO,
Portugal

isased juuniorklass
CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY - VH1
------------------------------------------------------------

12.01.2013 Tartu Rahvuslik,
kohtunik Saija Juutilainen, Soome

isased kutsikaklass

LASYDOG'S WIZARD OF OZ – EAH, VSPK

emased kutsikaklass

WATERBEAR DEEDEE - EAH, TPK

isased juuniorklass

CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY -VH1

emased juuniorklass

BLACK IMP INSPIRED DELI - SP, JUN SERT, TPJ, PE1, TP
BLACK IMP INSPIRED GRATA- VH1

emased tshempionklass

BLACK IMP ELFAS EIWAS-SP1, SERT???. PE-2

---------------------------------------------

13.01.2013 Tartu Rrahvuslik,
kohtunik Ulf Brathen

isased kutsikaklass

LASYDOG'S WIZARD OF OZ - EAH,TPK, kutsikate BISil 8 parima hulgas

emased kutsikaklass

WATERBEAR DEEDEE - EAH, VSPK

isased juuniorklass

CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY -VH1

emased juuniorklass

BLACK IMP INSPIRED DELI - puudus
BLACK IMP INSPIRED GRATA-SP1, JUN SERT, TPJ, PE-2

emased tshempionklass

BLACK IMP ELFAS EIWAS-SP1, SERT, PE-1,TP


NÄITUSTE TULEMUSED - 2012

Rakvere rahvuslik, 20.10.2012 kohtunik
Wilfried Peper, Saksamaa

isased beebiklass
LASYDOG'S WIZARD OF OF - LUBAV

isased kutsikaklass
CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY - LUBAV

emased juuniorklass
SENT-DJONS ETOILE NOIRE CHEZ  WOW - SP1, JUN SERT, TPJ, PE-2, JUN BIS 4

isased avaklass
GIGANTIC IHQU TYYPPI- SP1, SERT, PI-1,VSP
SAKALA ASLAN - VH1

emased avaklass
NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL - SP1, SERT, PE-1, TP


Rakvere eahvuslik, 21.10.2012,
kohtnik Alesksey Belkin, Venemaa


isased beebiklass
LASYDOG'S WIZARD OF OF - EAH, TPB

isased kutsikaklass
CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY- EAH, TPK

emased juuniorklass
SENT-DJONS ETOILE NOIRE CHEZ  WOW - SP1, JUN SERT, TPJ, PE-1, TP
isesed avaklass
GIGANTIC PAW'S IHQU TYYPPI - EVH
SAKALA ASLAN-VH1

emased avaklass
NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL - PUUDUS

2. ja 9. rühma Rahvuslik Näitus Tallinn  09.09.2012,
kohtunik Nikolai Sedõhh, Venemaa

emased veteraniklass
KARHUKUMPU XANNON - puudus

isased noorteklass
ZANELLON JACK SPARROW - SP-2/PI-2

isased tshempionklass
HAUMEAN RAVATTI - SP-1/PI-1/SERT/TP 

emased avaklass
CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS - SP-2/PE-2
DAR SVEZY UNESSA KORONA AUSTRALIS - SP-1/PE-1/SERT/VSP
NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY - SP-3/PE-3

----------------------------------------------------------------------------

Luige Rahvusvuslik Näitus 08.09.2012,
kohtunik Aire-Piret Pärn Eesti

emased veteranklass
KARHUKUMPU XANNON - SP/TP VET/ PE-2

emased avaklass
CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS SP-1/SERT/PE-1/TP
DAR SVEZY UNESSA KORONA AUSTRALIS - VH
NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY SP-2/PE-3

------------------------------------------------------------------------------

Väimela rahvuslik Näitus 01.09.2012,
kohtunik Maire Tõnurist, Eesti

isased kutsikaklass
CATCH ALL EYES AND HEARTS TENDER EBONY - TPK/EAH

------------------------------------------------------------------------------

Pärnu Rahvusvaheline Näitus 05.08.2012,
kohtunik Vitaly Belskiy, Ukraina

isased juuniorklass
814 - LOVE ME TENDER MIDNIGHT BEAR
- SP/JUN SERT/TP JUN/ PI-2

emased juuniorklass
815 -
KIVISILMÄN RUTIKUIVA - VH
816 -
SENT DJONS ETOILE NOIRE CHEZ GRANDBEAR WOW - SP/JUN SERT/VSP JUN/PE-1/VSP

isased noorteklass
817 - ZANELLON JACK SPARROW - PUUDUS

isased avaklass
818 - KIVISILMÄN MUSKETTISOTURI - SP/SERT/PI-3

isased tshempionklass
819 - BLACK IMP HOT HEAD HOOLIGAN - SP-2/resCACIB/
820 - MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP-3
821 - VAIKKONNIEMEN UNSTOPPABLE BMW - SP-1/CACIB/PI-1/TP

emased tshempionklass
822 - KING OF HELLULALN ICE QUEEN - PUUDUS
823 - PLUSHEVAYA PANDA SVETSKAYA LVITSA - SP/PE-2

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pärnu Rahvusvaheline Näitus 04.08.2012,
kohtunik Igoris Zizevskis, Leedu


emased kutsikaklass
27-SENT DJONS ETOILE NOIRE CHEZ GRANDBEAR WOW - puudus

isased juuniorklass
28-AQUATORIA KELVIN RISE AFTER ME - SP/JUN SERT/TP JUN

emased juuniorklass
29-KIVISILMÄN RUTIKUIVA - VH

isased noorteklass
30-ZANELLON JACK SPARROW - SP

isased avaklass
31-KIVISILMÄN MUSKETTISOTURI - SP/PI-3

isased tshempionklass
32-AQUATORIA KELVIN KILIMANDZHARO - SP-2/resCACIB/PI-2
33-BLACK IMP HOT HEAD HOOLIGAN - SP-3/PI-4
34-VAIKKONNIEMEN UNSTOPPABLE BMW - SP-1/SERT/CACIB/PI-1/TP

emased noorteklass
35-AQUATORIA KELVIN OUT OF THE BLUE - SP/PE-2/resCACIB

emased tshempionklass
36-AQUATORIA KELVIN INSPIRIT LIFE - SP/PE-1/SERT/CACIB/VSP
37-KING OF HELLULAND ICE QUEEN - puudus
-----------------------------------------------------------------------------
Luige Rahvuslik Näitus 08.juuli 2012

kohtunik Petr Rehanek
(Tsehhi)

Emased kutsikaklass
SENT DJONS ETOILE NOIRE CHEZ GB WOW - TPkutsikas, KutsBIS-1

Emased juuniorklass
LISAIVING FLAZOLETT-puudus

Isased avaklass
PEPPERITA'S PIECE OF CAKE-SP, PI-2

Isased tsehmpionklass
PEPPERITAS'S PIECE OF SPANISH DREAM-PI-1, CAC, TP

Emased noorteklass
NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY-SP, PE-2

Emased avaklass
CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS-SP-1, PE-1,CAC, VSP
PEPPERITAS PIECE OF MY HEART-VH

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Luige Rahvuslik Näitus 07.juuli 2012
kohtunik Jelena Kuleshova (Venemaa)

Emased juuniorklass
SENT DJONS ETOILE NOIRE CHEZ GB WOW - TPkutsikas, KutsBIS-1

Emased juuniorklass
LISAIVING FLAZOLETT-puudus

Isased avaklass
PEPPERITA'S PIECE OF CAKE-SP, PI-1, CAC, TP

Isased tsehmpionklass
PEPPERITAS'S PIECE OF SPANISH DREAM-SP, PI-2

Emased noorteklass
NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY-SP, PE-2

Emased avaklass
CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS-SP-1, PE-1,CAC, VSP
PEPPERITAS PIECE OF MY HEART-SP-2, PE-3
---------------------------------------------

Narva Rahvuslik Näitus 28. aprill 2012
kohtunik Tatjana Romanovskaja (Valgevene)

Isased juuniorklass
AQUATORIYA KELVIN ROYAL TEDDY BEAR - SP1/JUN SERT/VSPJUN/PI-1/VSP

UNBREAKABLE MANNY NUO OZO KALVU - SP2

Emased juuniorklass
BEGUSCHAYA PO VOLNAM DANCING QUEEN - SP1/JUN SERT/TP JUN/PE-2

U MAKE ME HAPPY NUO OZO KALVU - SP2

YES I CAN DEL BASABURUA - SP3/PE-4

Isased avaklass
MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP/SERT/PI-2

Emased noorteklass
DAR SVEZY UNESSA KORONA AUSTRALIS - SP/SERT/PE-1/TP

Emased avaklass
BLACK MARIMON BONAMY BERNADETTE - SP

Emased tshempionklass
BLACK IMP HUM HUM - SP/PE-3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rakvere Rahvuslik Näitus 31. märts-1. aprill

laupäev, 31.03.2011

isased avaklass
PEPPERITA´S PIECE OF CAKE - SP1/SERT/PI-1/TP 
SAKALA ASLAN - puudus

emased noorteklass
DAR SVEZY UNESSA KORONA AUSTRALIS - puudus

emased avaklass
PEPPERITA´S PIECE OF GOLD - VH1

emased tshempioniklass
NEMIRON ONCE IN A LIFETIME - SP1/SERT/PE-1/VSP  

pühapäev, 01.04.2011

isased avaklass
MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - VH2
PEPPERITA´S PIECE OF CAKE - VH1
SAKALA ASLAN - puudus

emased avaklass
PEPPERITA´S PIECE OF GOLD -  SP1/SERT/PE-2

emased tshempioniklass
NEMIRON ONCE IN A LIFETIME - SP1/PE-1/TP

------------------------------------------------------------------------------

Tallinna Rahvuslik Näitus 03.03.2012,
kohtunik Iraida Pirogova (Venemaa)

emased veteraniklass
TERHOTARHAN HUNAJAPUPU - puudus

emased avaklass
SAKALA ANGELINA - SP1/PE1/SERT/TP

----------------------------------------------

Newfoundlandi Koerte Erinäitus-2012 TULEMUSED

Kohtunik Susanne Laursen Taani

Beebiklass/ Baby

Isane/ male
1. BLACK IMP INSPIRED ALLADIN – puudus / missing

Emane/ female
2. BLACK IMP INSPIRED DELI – beebi-1, EAH, TP Beebi /    PP1, BOB   Baby
3. BLACK IMP INSPIRED EIKE – beebi-2 / Best baby 2
4. BLACK IMP INSPIRED HUGA – puudus / missing

Kutsikaklass/ Puppy

Isane/ male
5. ZVEZDNIJ DAR AGASSI – EAH TP Kutsikas / PP1, BOB Puppy

Juunioriklass/ Junior

Isane/ male
6. BEGUSCHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - VH-3 /
    VG-3
7. LISAIVING FANDANGO - VH-4 / VG-4
8. NOMINATED FOR GLORY FANTASTISKOS LIANOS – SP-1, JSERT, VSP JUN / EXC-1, JSert, BOS Junior
9. ZANELLON JACK SPARROW – SP-2 / EXC-2
10. UNBREAKABLE MANNY NUO OZO KALVU- puudus / missing

Emane/ female
11. BEGUSHAYA PO VOLNAM DANCING QUEEN – VH / VG
12. LISAIVING FLEBILE – VH / VG
13. MIDNIGHT LADY’S SWEET ABOUT ME – SP-1,
      JSERT, TPJUN, PE-4 / EXC-1, Jsert, BOB Junior, BF-4

14. NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY – SP-4 /
      EXC-4
15. NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL
      - SP-3 / EXC-3
16. U MAKE ME HAPPY NUO OZO KALVU –puudus
      / missing
17. YES I CAN DEL BASABURUA - SP-2 / EXC-2

Veteranklass/ Veteran

Isane/ male
18. KAJ KARDAJ WOLGER - puudus / missing

Emane/ female
19. KEISI KARDAJ WOLGER – puudus / missing
20. TERHOTARHAN HUNAJAPUPU – SP-1, TP VET
      / EXC-1, BOB Veteran

Nootreklass/ Intermediate

Isane/ male
21. INFLAME MY HEART MIDNIGHT BEAR - SP-1, S-1,
      PI-1, VSP / EXC-1, C1, BM-1, BOS
22. KIND HEART MIDNIGHT BEAR – SP-2, S-3, SERT,
     PI-3 / EXC-2, C3, CAC, BM-3

Avaklass/ Open

Isane/ male
23. SAKALA ARMANI – H-2 / G-2
24. SAKALA ASLAN – puudus / missing
25. YALATKIT`S ROBY ROSEBUD – SP-1 / EXC-1

Tshempioniklass/ Champion

Isane/ male
26. BLACK IMP HOT HEAD HOOLIGAN – VH / VG
27. CAYUGA MESCALERO – SP / EXC
28. LIGHT OF NEW DAWN CARRIBEAN CLIPPER
     - SP-3 / EXC-3
29. LUCKY BEARS WONDERBOY - SP-4 / EXC-4
30. SAMSON VIALIKI MIADZVEDZ - SP-1, S-2, PI-2
      / EXC-1, C2, BM-2
31. ZIDAN CLARK ZVEZDNIJ DAR SP-2, S-4, PI-4
      / EXC-2, C4, BM-4

Noorteklass/ Intermediate

Emane/ female
32. I’M ROYAL IRIS MIDNIGHT BEAR – SP-1, S-1, PE-1,
      TP / EXC-1, C2, BF-1, BOB
33. KRAMBJÖRNEN`S HIGH ON YOU - SP-2 / EXC-2

Avaklass/ Open

Emane/ female
34. BLACK IMP DRIZZLE DUDU –puudus / missing
35. BLACK IMP HESTIJA – VH / VG
36. BLACK IMP HUM HUM -puudus
37. CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS – SP-2, S-4
      / EXC-2, C4
38. GLENDA STEHANIE GOLDEN STAR - SP-4 / EXC-4
39. INSIDE MY HEART MIDNIGHT BEAR – SP-1, S-2,
      SERT, PE-2 / EXC-1, C2, CAC, BF-2
40. SAKALA ANGELINA - SP-3 / EXC-3

Tsempioniklass/ Champion

Emane/ female
41. BEGUSHAYA PO VOLNAM VAM I NE SNILOS
     – SP-1, S-3, PE-3 /  EXC-1, C3, BF-3
42. BLACK IMP ELFAS EIWAZ – puudus / missing
43. MORENA`S DIAMOND ANGEL –puudus / missing
44. NEWETTA`S VANESSA - puudus / missing
45. PRIMA VIALIKI MIADZVEDZ - SP-2 / EXC-2

Kasvatajaklass/ Breeders
46. KENNEL MIDNIGHT BEAR – 1. Koht / 1. Place

Paarid/ Brace competition
47. LUCKY BEARS WONDERBOY & KRAMBJÖRNEN`S
      HIGH ON YOU – VH-3 / VG-3
48. INFLAME MY HEART MIDNIGHT BEAR & INSIDE
      MY HEART MIDNIGHT BEAR – SP-1 / EXC-1
49. LIGHT OF NEW DAWN CARRIBEAN CLIPPER &
      NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL
      - SP-2 / EXC-2

Lisavõistlused/ competitions

Laps ja koer 6-9 a / Child and dog
50. LIIS MARII KASO - 1

Händlerid / handlers

10 - 13 a./ 10 – 13 y
51. GRETE KÄÄRMA - 2
52. TRIINU MÄEMETS - 1

üle 18 a. / over 18 y
53. ANGELINA HEINEMAN - 1
54. GEETHE KASO - 2
55. KERTU ODER - puudus / missing
56. JENNY TULEVALL - 3


-----------------------------------------------------------------

Tartu Rahvuslik Näitus 15.01.2012,  kohtunik John Jakobsen (Norra)

isased juuniorklass
47 - BEGUSHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - SP1/J SERT/TP JUN/PI1/VSP

isased noorteklass
48 - PEPPERITAS PIECE OF CAKE - SP1/SERT/PI2

emased noorteklass
49 - PEPPERITAS PIECE OF GOLD - SP1/PE2/SERT

emased tshempionklass
50 - PLUSHEVAYA PANDA SVETSKAYA LVITSA - SP1/PE1/TP

---------------------------------------------------

Tartu Rahvusvaheline näitus 06.11.2011,
kohtunik Joop Hiddes, Holland

isased kutsikaklass:
BEGUSHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - EAH/TPK

emased kutsikaklass:
TIMBERLANDS CALL ME CANDY - EAH/VSPK

emased juuniorklass:
AVALONS ANGEL DINIEL - SP/JSERT/TPJUN/PE3

isased noorteklass:
PEPPERITAS PIECE OF SPANISH DREAM - SP/PI2/SERT/resCACIB

isased tshempionklass:
GOLDBEARS BEEFEATER - puudus
SAMSON VIALIKI MIADZVEDZ - SP2/PI3
TAKE IT SLOWLY QUERO - SP1/PI1/CACIB/TP

emased avaklass:
GLENDA STEHANIE GOLDEN STAR - puudus
PLUSHEVAYA PANDA SVETSKAYA LVITSA - SP1/PE2/SERT/resCACIB
WATERBEAR BLACK QUEEN BARKAROLE - VH

emased tshempionklass:
BEGUSHAYA PO VOLNAM VAM I NE SNILOS - VH
CAYUGA P. O. BOX AT GOLDBEARS - puudus
GOLDBEARS YOU MUST BE JOKING - SP1/PE1/CACIB/VSP
---------------------------------------------------

Rakvere rahvuslik näitus 15.10.2011

isased kutsikaklass:
BEGUSHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - TPK/EAH/BIS4KUTS

emased juuniorklass:
AVALON'S ANGEL DINIEL - SP/JSERT/TPJ/PE2

isased avaklass:
EMBERSEYES DE ETOILE DE CYRICE - SP/SERT/PI1/TP GIGANTIC PAWS IHQU TYYPPI - VH
MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - VH


emased avaklass:
WATERBEAR BLACK QUEEN BARKAROLE - SP/SERT/PE1/VSP
----------------------

Viimsi rahvuslik näitus 11.09.2011
kohtunik Nijole Zieliene, Leedu

emased kutsikaklass:
YES I CAN DEL BASABURUA - TPK/EAH

isased juuniorklass:
KIND HEART MIDNIGHT BEAR - SP/JSERT/TPJ/PI1/TP

isased avaklass:
NEWFOUND TREASURE AMAZING AMIGO - VH

emased juuniorklass:
NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL - SP/JSERT/VSPJ/PE2

emased avaklass:
JATZARIN MATAMIMIMMI - puudus

emased tshempioniklass:
ARISIA ARCOLAN Z LITOVELSKEHO POMORAVI - SP/PE1/VSP
--------------------------------- 

Tallinn II ja IX rühma näitus 10.09.2011
kohtunik Arne Foss, Norra

isased beebiklass 4-6 kuud:
BEGUSHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - TPB/EAH/BIS4 beebi 

emased kutsikaklass:
YES I CAN DEL BASABURUA - TPK/EAH

emased juuniorklass:
NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL - SP/JSERT/TPJ/PE2

emased avaklass:
CHOCOLATE INFINITY ARTHEMIS - VH1 JATZARIN MATAMIMIMMI - puudus
MAPLE CREEKS NOVEMBER RAIN - SP/SERT/PE1/TP
NEWGRADEN SCOTTISH LADY - VH2 


--------------------------------

Väimela 27.august 2011
kohtunik Marina Rannala, Eesti

isased beebiklass 4-6 kuud:
BEGUSHAYA PO VOLNAM ZOOM ZOOM - 
 

isased noorteklass:
BLACK IMP HOT HEAD HOOLIGAN - SP1/PI1/SERT/TP - EST CH
SAKALA AJAX - SP2/PI3

isased avaklass:
MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP1/PI2 
ZOLTAN CLARK ZVEZDNIJ DAR - VH
 

emased avaklass:
NEWGRADEN SCOTTISH LADY - SP/SERT/VSP - EST CH

----------------------------------------------------

Tallinn 20.-21.august 2011 2 x CACIB
20.08.2011 kohtunik Petrus Rosenbloom, Belgia

isased noorteklass:
WAVE SEEKERS PIRATES GOLD - puudus

isased tshempionklass:
JUNO JUHEKIN GOMEZ PALAZIO - SP1/PI1/CACIB/VSP - INT CH
VOM KAUTTELSHEIM JONATHAN - SP2/PI2/SERT/resCACIB - EST CH

emased avaklass:
VOM KAUTTELSHEIM KEYS TO HEAVEN - SP1/PE2/SERT/resCACIB

emased tshempionklass:
DESTELLON WAIKIKI - SP1/PE1/CACIB/TP
-------------------------------------

21.08.2011, kohtunik Joao Vasco Pocas, Portugal

isased noorteklass:
WAVE SEEKERS PIRATES GOLD - puudus

isased tshempionklass:
JUNO JUHEKIN GOMEZ PALAZIO - SP1/PI1/CACIB/VSP

emased noorteklass:
PLUSHEVAYA PANDA SVETSKAYA LVITSA - SP1/PE2/resCACIB

emased tshempionklass:
DESTELLON WAIKIKI - SP1/PE1/CACIB/TP
------------------------------------------------

KOHTLA-JÄRVE RAHVUSLIK NÄITUS 06.08.2011

kohtunik OLGA GRIN, Venemaa

NEWFOUNDLANDI KOERAD

emased avaklass:
NEWETTA`S VANESSA - SP-1/SERT/PE-1/TP - EST CH !

--------------------------------------------------------------------


VIIMSI RAHVUSLIK NÄITUS 17.07.2011,

kohtunik BRUNO NODALLI, Itaalia

NEWFOUNDLANDI KOERAD

emased juuniorklass:
SAKALA ANGELINA - SP1 / JSERT / TPJ / PE-2 - EST J CH !
ZANELLON HOT HELUNA - puudus

isased avaklass:
EMBERSEYES DE ETOILE DE CYRICE - SP1 / PI-1 / SERT / TP
MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP2 / PI-2

emased noorteklass:
ARH BEAUTY RUSSKAYA PANTHERA - SP1 / PE-1 / VSP
PRIVATE CAST PRINCESS IN PINK - SP2 / PE-3 / SERT

-------------------------------------------------------------------
 

VIIMSI RAHVUSLIK NÄITUS 16.07.2011

kohtunik AUGUSTIN IONESCU, Rumeenia

NEWFOUNDLANDI KOERAD

emased juuniorklass:

SAKALA ANGELINA - SP1 / JSERT / TPJ / PE-3

ZANELLON HOT HELUNA - puudus

isased avaklass:

EMBERSEYES DE ETOILE DE CYRICE - SP1 / PI-1 / SERT / TP

emased noorteklass:

ARH BEAUTY RUSSKAYA PANTHERA - SP1 / PE-1 / VSP

PRIVATE CAST PRINCESS IN PINK - SP2 / PE-2 / SERT

___________________________________________

LUIGE RAHVUSLIK NÄITUS 25.06.2011
,

kohtunik JUTA HARANEN, Eesti

NEWFOUNDLANDI KOERAD

emased juuniorklass:

554-NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL - SP1 / JSERT / TPJ / PE-3

555-SAKALA ANGELINA - SP2 / PE4

556-ZANELLON HOT HELUNA -   puudus

 isased avaklass:

557-KALISTO  -  puudus

isases tshempionklass:

558-SAMSON VIALIKI MIADZVEDZ - SP / PI1 / TP

emased noorteklass:

559-ARH BEAUTY RUSSKAYA PANTHERA - SP / PE-2

emased avaklass:

560-KUPAVA - SP / SERT / PE1 / VSP - EST CH !

____________________________________________________________

NARVA RAHVUSLIK NÄITUS 23.04.2011,

kohtunik ALFONSO THOLAR DEL SOLAR

newfoundlandi koer:

emased juuniorklass:

ZANELLON HOT HELUNA - SP/JSERT/TPJUN/PE2

isased avaklass:

MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP/SERT/PI/VSP

emased avaklass:

NEWETTAS VANESSA - SP/PE3

emased tshempionklass:

TERHOTARHAN MUSTA MAKKARA - SP/SERT/PE1/TP - EST&BALT CH 

 -----------------------------

RAKVERE RAHVUSLIK NÄITUS 10.04.2011,

kohtunik MARJA TALVITIE, Soome

newfoundlandi koer:

isased juuniorklass:

SAKALA ASLAN - SP/JSERT/TPJUN/PI1/VSP - EST JUN CH!


emased juuniorklass:

SAKALA AYLA - VH2
ZANELLON HOT HELUNA - VH1

isased avaklass:

MANARH VIALIKI MIADZVEDZ - SP/SERT/PI2


emased avaklass:

ARISIA ARCOLAN Z LITOVELSKEHO POMORAVI - SP/PE2/SERT - EST CH!

emased tshempionklass:

FAIRWEATHER RARE AND PRECIOUS - SP/PE1/TP

----------------

RAKVERE RAHVUSLIK NÄITUS 09.04.2011,

kohtunik TOMASZ BORKOWSKI, Poola

newfoundlandi koer:

isased juuniorklass:

SAKALA ASLAN - SP/JSERT/VSPJUN/PI1/VSP


emased juuniorklass:

SAKALA AYLA - SP1/JSERT/TPJUN/PE2

ZANELLON HOT HELUNA - SP2/PE3

emased avaklass:

ARISIA ARCOLAN Z LITOVELSKEHO POMORAVI - SP/PE4

emased tshempionklass:
FAIRWEATHER RARE AND PRECIOUS - SP/PE1/SERT/TP - EST & BALT CH

------------- 


TALLINNA RAHVUSLIK NÄITUS 05.03.2011,

kohtunik BRANISLAV RAJIC, Sloveenia

newfoundlandi koer:

isased avaklass:

SAMSON VIALIKI MIADZVEDZ - SP1/CAC/PI1/
TP/RÜP-2! - EST CH!

emased avaklass:

HAUMEAN RUKUTIILI - puudus

JATZARIN MATAMIMIMMI - puudus

------------------------------------------------------
 

NEWFOUNDLANDI KOERTE JA LANDSEERIDE SERTIFIKAADIÕIGUSEGA

ERINÄITUS

12.veebruaril 2011.a.Tallinnas

Kohtunik: Brigitte Greisler,  Saksamaa

  NEWFOUNDLANDI KOER  
     
  EMASED BEEBIKLASS  
     
  MUST  
1

NEWFOUND TREASURE BREEZY BONAMY

EAH3

2 NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL EAH1,TPB
3

VOM KAUTTELSHEIM LIKE ALL FOR ONE

EAH2

4

WAVE SEEKER`S HONEY MOON

puudus

     
  EMASED KUTSIKAKLASS  
     
  MUST  
5 SUNSHINE IN THE RAIN NUO OZO KALVU EAH1,TPK
     
  ISASED JUUNIORIKLASS  
     
  MUST  
6

AHREM VIALIKI MIADZVEDZ

puudus
7

BLACK IMP HAMMURAPI

VH3
8 BOWATER`S BRAVEHEART NUO OZO KALVU SP1, JSERT, TPJ,PI1,VSP
9

INFLAME MY HEART MIDNIGHT BEAR

SP2,PI4
10

PEPPERITA`S PIECE OF SPANISH DREAM

puudus
11

SAKALA  ASLAN

VH4
     
  MUST VALGEGA  
12

CORDIAL  AMIE AMARILLO

VH1
     
  EMASED JUUNIORIKLASS  
     
  MUST  
13

BLACK IMP HESTIJA

VH4

14 INSIDE MY HEART MIDNIGHT BEAR SP1,VSPJ,PE4
15

PEPPERITA`S PIECE OF GOLD

puudus

16

PLUSHEVAYA PANDA SVETSKAJA LVITSA

SP2

17

SAKALA  ANGELINA

SP3, JSERT

     
  MUST VALGEGA  
18

CORDIAL AMIE ADELHEID

SP1,JSERT

19

GOLDEN STAR GRACE KELLY

VH2
     

ISASED VETERANIKLASS  
     
  MUST  
20 KAJ KARDAJ WOLGER puudus
     

EMASED VETERANIKLASS  
     
  MUST  
21 KEISI KARDAJ WOLGER <span style="color: black

NOVEMBER 2018
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
« Oktoober Detsember »

logi sisse

Millisest infost tunned puudust omades njuufat ?
Karvahooldus
Toitmine
Haigused
Õpetamine
Näitused
hääleta